Najtańsze Ubezpieczenia Biała Podlaska - Centrum Finansowo-Ubezpieczeniowe, Abramczuk
Centrum Finansowo-Ubezpieczeniowe Katarzyny i Tomasza Abramczuk to fachowa pomoc we wszystkich zagadnieniach nowoczesnego świata finansów ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień ubezpieczeniowych i rozliczeń podatkowych. 

Ubezpieczenie OC (zawodowe) przewoźnika drogowego

Wszelkich informacji udziela broker ubezpieczeniowy: Katarzyna Abramczuk.
Posiadamy w naszej ofercie
ubezpieczeń skierowanych do przewoźników drogowych ubezpieczenie OC (zawodowe) przewoźnika drogowego, które jest związane z koniecznością spełnienia wymogu określonego w art.7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Europy (WE) 1071/2009 z dnia 21 października 2009 roku. Warunki ubezpieczenia zostały zaakceptowane przez Biuro ds. Transportu Międzynarodowego i nasz Certyfikat będzie honorowany, jako dokument potwierdzający spełnienie przez przewoźnika wymogu Rozporządzenia.

Suma gwarancyjna na pierwszy pojazd 9.000 EUR, - składka za pierwszy pojazd 500zł, na każdy następny pojazd suma gwarancyjna 5000 EUR – składka za każdy następny pojazd 300zł.

Płatność składki może zostać rozłożona na 2 lub 4 raty, przy czym wysokość raty nie może być niższa niż 1.000 zł.

Klient docelowy:
Przedsiębiorca - podmiot ubiegający się o wydanie licencji/zezwolenia albo też dysponujący ważną licencją/zezwoleniem na wykonywanie transportu drogowego rzeczy wydaną zgodnie wymaganiami Ustawy o transporcie drogowym oraz innymi przepisami prawa, regulującymi kwestie transportu drogowego rzeczy
.

Do zawarcia ubezpieczenia wymagany jest wypełniony wniosek wraz z wykazem pojazdów, które powinny być objęte ubezpieczeniem.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt : tel/fax: 83 344 22 44


Zapraszamy.

powrót  drukuj stronę